Kohaletoimetamine

KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

SuperKingituse E-pood tarnib kaupa kõikidesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse.

Kaup saadetakse kliendile peale tellimuse eest tasumist (a/a Swedbank:  EE572200221070362049,  A.G.B. Disain OÜ)Kui teisiti ei märgitud, tasub saadetise käsitlemise eest Ostja.

Ostjal on järgnevad võimalused:

1. Soovi korral on võimalik kaubad kätte saada (ilma saatekuluta):
TALLINNAS –  info tel. +372 525 8587.

NB! Kui Teie tellimus on komplekteeritud, saadetakse Teile sellekohane e-mail.

2. Kaup tuuakse koju kätte.

Üldjuhul toimetavad kauba ostjani  kullerettevõted DPD või Eesti Post. Pakke toimetatakse kohale tööajal (kell 9.00-18.00), teatud juhtudel võib kauba otsjale toimetada ka  A.G.B. Disain OÜ töötaja, eelnevalt võetakse ostjaga ühendust telefoni teel ning lepitakse kokku sobiv aeg paki kohale toimetamiseks.

3. Kaup saadetakse Teie kodupoe SmartPOSTi kappi

Tellides avaneb rippmenüü automaatide asukohaga. Valige sobiva suurusega kapp, sobiv asukoht ja vormistage tellimus.

Täpsem info teenuste kohta leiate kodulehel:

www.dpd.ee       www.omniva.ee       www.smartpost.ee   

 

NB! Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus.

Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@superkingitus.ee või kontakttelefonile +372 525 8587.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel info@superkingitus.ee ja teeme Teile pakkumise.

Tellimuse täitmise tähtaeg:

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul 2-7 tööpäeva jooksul, hiljemalt 1 nädalaga (tooted kohe saadaval), järgida tuleb toote juures olevat tarneaega, kui kauba juures on märgitud tarneajaks näiteks 14 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 14 tööpäeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile. Postitame kaubad 1-2 tööpäeva jooksul peale tellimuse komplekteerimist. Pikema tarne ajaga kaupadel on vastav märge toote kirjelduses!

NB! Osasaadetisi täidetakse ainult kokkuleppel, üldjuhul saadetakse kaup korraga.

NB! Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.